Skup laptopów

Laptopy to ten rodzaj komputerów, które są z nami wszędzie: w pracy, w domu, w podróży. Niestety to naraża je na różne przygody. Nasza firma prowadzi skup laptopów różnego rodzaju. Jeżeli chcesz się pozbyć starego, uszkodzonego albo nawet nowego laptopa, to dobrze trafiłeś.

Przyjmujemy laptopy różnych firm i marek. Przyjmujemy laptopy, notebooki, macbooki, netbooki, a także tablety i tablety hybrydowe.

Wyceniamy sprzęt na miejscu i oferujemy za niego uczciwą zapłatę. Jeżeli wszystko dogadamy, to otrzymasz od nas gotówkę. Możemy też udzielić informacji zdalnie, jeśli nie masz pewności czy twój sprzęt nadaje się do skupu laptopów.

Cenimy sobie nie tylko najnowsze modele, ale też te starsze. Jeżeli nadają się do naprawy lub sprzedaży na części to chętnie przyjmiemy je i uczciwie zapłacimy.

Obsługujemy klientów prywatnych, instytucje i firmy. Nieważne czy masz nowy laptop, który był nietrafionym prezentem, stary wysłużony sprzęt czy zestaw laptopów biurowych. Skontaktuj się z nami i pozbądź się problemu w naszym skupie laptopów.