Skup komputerów

Jeżeli interesuje was skup komputerów, w którym moglibyście zostawić swój stary sprzęt, to zapraszamy do nas. Oferujemy uczciwą wycenę, dobre stawki i profesjonalną obsługę klienta.

Skupujemy komputery stacjonarne różnych marek, a także tzw. składaki. Szczególnie chętnie zapłacimy za nowsze modele. Masz starszego peceta i nie wiesz czy nadaje się do sprzedania? Skontaktuj się z nami, postaramy się pomóc.

W naszym skupie komputerów przyjmujemy każdy komputer, który nada się do przeróbki lub odsprzedania. Może być to nowy, używany i uszkodzony PC.

Przyjmujemy sprzęt od firm i osób prywatnych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek komputerowy cały czas się rozwija. To co kilka lat temu było najnowszą technologią dziś może nie podołać wymaganiom. Dlatego chętnie pomożemy pozbyć się starego sprzętu nie tylko graczom, pracownikom zdalnym czy zwykłym użytkownikom, ale też firmom.

Zapłacimy za komputery firm ASUS, HP, Apple, Toshiba, Dell i wiele innych. Przyjmujemy komputery do gier, komputery do grafiki, minikomputery, biurowe pecety, byłe serwery.

Jeżeli chcesz się pozbyć komputera stacjonarnego, to przyjdź do naszego skupu komputerów lub nawiąż z nami kontakt.